Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A A   wersja dla niedowidzącychBiuletyn informacji publicznej
  • ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSRPAWNEJ
  • WSPIERAJ SENIORA
  • SENIOR +
  • STYPENDIA
  • USŁUGI OPIEKUŃCZE
  • PROJEKT SOCJALNY
  • PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
  • KARTA DUŻEJ RODZINY

Aktualności


Szanowni Mieszkańcy Gminy Maków Podhalański

ARCHIWALNY


Szanowni Mieszkańcy Gminy Maków Podhalański

koronawirus

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracam się z prośbą o – w miarę możliwości – ograniczenia bądź odroczenie załatwiania spraw osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim. 
Informuję także, że wiele spraw można omówić, a nawet załatwić przez telefon (33 8771-554), a także drogą e-mailem (mops.makow@pro.onet.pl) lub przez e-PUAP. 
Zapewniam Państwa, że Miejski Ośrodek Pomocy w Makowie Podhalańskim pracuje normalnie i wszyscy pracownicy są do Państwa dyspozycji w każdej sprawie. 
Niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów może przyczynić się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby. 
Jednocześnie zwracam się do Wszystkich przebywających w ostatnim czasie na terenie państw, dotkniętych zakażeniem koronawirusem o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i poddanie się domowej kwarantannie. 

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Makowie Podhalańskim
Urszula Sarnicka
Dane statystyczne

AKTUALNY

Nabór kandydatów na opiekunów prawnych dla osób całkowicie ubezwłasnowolnionych oraz kuratorów dla osób częściowo ubezwłasnowolnionych

AKTUALNY


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim ogłasza nabór kandydatów na opiekunów prawnych dla osób całkowicie ubezwłasnowolnionych oraz kuratorów dla osób częściowo ubezwłasnowolnionych.
MOPS MAKÓW PODHALAŃSKI

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Makowie Podhalańskim

ul. Rynek 11
34-220 Maków Podhalański

Telefon: (33) 8771 554
Fax: (33) 8773 513
Dni powszednie: 7.15 - 15.15

Telefon interwencyjny 33 447 28 87

Telefon czynny jest w godzinach pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim (od poniedziałku do piątku - godz. 7.15 -15.15) oraz całodobowo w Zespole Interwencji Kryzysowej w Suchej Beskidzkiej tel. 33 874 21 01.